Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

Ceník poplatků a služeb

Obecní INFOKANÁL sms

Aktuální uzavírky silnic v Olomouckém kraji

Aktuální uzavírky silnic

Pálení klestí

www.czechpoint.cz

Mikroregion Rozvodí
rozvodí[1].gif

www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx

logo-olomouckeho-kraje-gif.bmp

Obec Polom obdržela dotaci z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2016, d.t.1 Podpora budování a obnovy infrastr. obce, na opravu místních komunikací "Přes přejezd " a "Náves" ve výši 250.000,- Kč, t.j. 50% z celkových nákladů na akci. Realizace od 1.7.2016 - do 7.7.2016.

MAS Hranicko