Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obecpolom.cz.

Ceník poplatků a služeb

Obecní INFOKANÁL sms

Aktuální uzavírky silnic v Olomouckém kraji

Aktuální uzavírky silnic

Pálení klestí

www.czechpoint.cz

Mikroregion Rozvodí
rozvodí[1].gif

www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx

logo-olomouckeho-kraje-gif.bmp

Obec Polom obdržela dotaci z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2016, d.t.1 Podpora budování a obnovy infrastr. obce, na opravu místních komunikací "Přes přejezd " a "Náves" ve výši 250.000,- Kč, t.j. 50% z celkových nákladů na akci. Realizace od 1.7.2016 - do 7.7.2016.

MAS Hranicko