Úvod > Život v obci > Aktuality > Výluka na trati Hranice - Suchdol n./O. od 20.11 do 30.11.

Výluka na trati Hranice - Suchdol n./O. od 20.11 do 30.11.

Vážení představitelé a zástupci měst a obcí,
provozovatel dráhy - Správa železnic, s.o. vyhlásil na trati č. 271 Hranice na Moravě - Studénka od 20. do 30. listopadu 2020, denně od 8:00 hod. do 19:50 hod. výluku traťové koleje v úseku Hranice na Moravě - Suchdol nad Odrou.
Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k opatřením, které naleznete v přiloženém výlukovém jízdním řádě.
Výlukový jízdní řád bude rovněž vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.
Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na našich stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu.
Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení.
Zvažte, prosím, možnost informování občanů nad rámec výše uvedených zdrojů, např. prostřednictvím obecních webových stránek, místním rozhlasem, vývěskou na úřední desce apod.

Děkuji za spolupráci.