Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Mateřská škola archiv

Mateřská škola Polom

Milí rodiče,

nástup Vašeho dítka můžete dohodnout s paní ředitelkou Jarmilou Proklovou kdykoliv během školního roku, tedy i mimo vypsaný termín zápisu.

Školka má rekonstruovanou koupelnu, máme vlastní kuchyň, herna   je plně vybavena, interiér je přehledný a bezpečný.

Využíváme vlastní zahradu a vydáváme se na procházky do blízké přírody.

Náš školní program preferuje individuální přístup, rodinnou atmosféru a přátelský vztah               k rodičům dětí.

Mateřská škola Polom

příspěvková organizace                 

Polom 52, 753 65 Polom

mspolom@seznam.cz

telefon: 581 612 114

Více prezentací z akcí najdete na fb stránce Obec Polom.

V sobotu 10.3.2012 pořádala MŠ v Polomi Dětský karneval, který měl z důvodů malých prostor nádech domácí oslavy v maskách. Zúčastnila se většina školkových dětí, ale i starších, které naše předškolní zařízení dříve navštěvovaly. Děti si užily soutěžení i tance a zásluhou sponzorů z řad rodičů si odnesly o spousty odměn a dárků. Nálada byla výborná. Ředitelka MŠ by touto cestou chtěla poděkovat všem, kteří se na uskutečnění této akce, která se stává tradicí, podíleli jakýmkoliv způsobem a těší se na další spolupráci i do budoucna.

Den matek 2008


Maškarní karneval

19.února 2011 se konal maškarní karneval. Masek až oči přecházely! U vchodu všechny vítali Křemílek a Vochomůrka, kteří provázeli děti hrami. Paní ředitelka Včelka vše řídila poletováním mezi účastníky.

Šrek a Fiona roztáčeli kolo štěstí s výhrami všeho druhu. Koláčky, věnečky a trubičky sladily karnevalové odpoledne dorůžova. Všichni si mohli zatancovat a zařádit při reji masek. Každý maskovaný účastník pak dostal sladkou odměnu. Radost dětí dovršilo rozdávání balónků, kterými byla celá místnost vyzdobena. Děkujeme všem pořadatelům i těm, kteří si udělali čas, vymysleli masky a přišli společně prožít před-masopustní čas.

 

Výlet do Teplických aragonitových jeskyní

Školkáčci se vypravili na výlet do Teplických aragonitových jeskyní. Do Teplic i zpět jsme jeli autobusem. Jistota je jistota, a tak každá maminka měla na starost dvě děti. Nevynechali jsme ochutnání vody z léčivých pramenů, ale  na zmrzku také došlo. Jak se nám v jeskyních vedlo? Koukněte do fotogalerie.

 

28.května 2011 se konal Den dětí s kácením máje.

I přesto, že lilo jako z konve, dětem to na radosti z her a soutěží neubralo. DJ. Semi vyhrával do tance, špekáčky se opekly na grilu, hasiči půjčili proudnice, nakonec to bylo docela prima odpoledne. více foto zde

Je předposlední školní den. Předškoláci a odvážlivci, pozor! Nástup na noční! Proběhne:

Spaní ve školce 2011

Večeře z griluStezka odvahyCože? Do takové tmy?

Malí odvážlivci slupli večeři z grilu a prošmejdili zahradu potmě. Dobře, že měli někteří maminku vedle sebe. Cože!? Do takové tmy? Ještě , že v noci je to jako ve dne, jenom to není vidět! Tak umýt, pohádku a šup spinkat.

Mikulášská nadílka 2011

Napjaté očekávání. Mikuláš jde za námi. Jenom kdyby ten čert radši zůstal přede dveřmi. Ale jsme tu samé hodné děti, tak kdo by se čerta bál, no ne?

 

Divadlo ve školičce

Pravidelně zveme různá divadelní uskupení, abychom shlédli pohádky a tématická výchovná představení.

 

Pasování na školáky

Každoročně pasujeme naše školáky. Ti slavnostně slibují, že budou aktivně nabývati vědomostí, řádně se učiti a pílí oplývati...

Vystupujeme na obecních akcích

Tancujeme, hrajeme pohádky a pořádně si to užíváme.

   

 

Svatba

Školního roku 2013 se dva tak hezky sešli, že se rozhodli vystrojit si svatbu.

Tak když svatba, tak ať je to událost... Kdo se přidá? No, všichni! A povedla se...